fundacja420 aplikacja cannabe

Mata stworzył aplikację dla użytkowników marihuany

Dziś, w dniu obchodów światowego dnia palaczy marihuany, Fundacja420 założona przez Matę z dumą ogłasza pierwsze efekty swoich działań i zaprezentowała swoją aplikację Cannabe, wspierającą samokontrolę używania konopi. W minionym roku Fundacja 420 przeżyła intensywny okres pracy nad rozwiązaniami mającymi na celu depenalizację marihuany. Mata uczestniczył w posiedzeniu Komisji ds. Środków Odurzających przy ONZ, gdzie…

mata onz legalizacja

Mata udał się na posiedzenie ONZ, aby walczyć o legalizację marihuany

Mata, znany polski artysta i założyciel fundacji 420, kilka dni temu wziął udział w posiedzeniu Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), aby poruszyć kwestię legalizacji marihuany na całym świecie. Jak pewnie pamiętacie, Mata założył fundację 420, o której pisaliśmy tutaj. Głównym celem fundacji podczas uczestniczenia w tym wydarzeniu było zapoznanie się z praktykami światowych organizacji walczących depenalizacji…