Pojechał do Hiszpanii, aby nadać do Olsztyna paczkę z marihuaną
W czwartek przed Sądem Okręgowym w Olsztynie rozpoczął się proces mężczyzny oskarżonego o sprowadzenie do Polski 12 kilogramów marihuany wartej blisko 200 tys. złotych. Akt oskarżenia w tej sprawie przygotował Pomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku. Pojechał do Hiszpanii, aby nadać do siebie przesyłkę z marihuaną Według…



