Anita Sowińska marihuana

Anita Sowińska o nowo powstałym zespole parlamentarnym ds. legalizacji marihuany

Anita Katarzyna Sowińska, Posłanka Lewicy opowiedziała o nowo powstałym, parlamentarnym zespole ds. legalizacji marihuany podczas rozmowy w Radio24. Posłanka uważa również, że potrzebna jest dyskusja na temat legalizacji. Zespół parlamentarny ds. legalizacji marihuany ma swoich szeregach już 13 członków. Głównie zespół tworzą posłowie Lewicy, jednak do prac dołączyli również dwaj politycy Koalicji Obywatelskiej, a także jeden poseł…