Wracamy do was z obiecaną fotorelacją z odwiedzin Bangkoku i tamtejszych sklepów oferujących marihuanę rekreacyjną. Bez zbędnego przedłużania zapraszamy na wycieczkę w klimacie 420 Travel!

Po krótkiej relacji z Tajlandzkich targów konopnych Thai High Convention 2022, które odbywały się w miejscowości Chiang Mai. Teraz nasi przyjaciele z Tajlandii zabiorą was w kolejną wirtualną podróż w klimacie 420 Travel, tym razem po sklepach oferujących marihuanę w Bangkoku!

Baner Reklamowy

Wizyta pierwszego punktu bardzo się nam spodobała, sklep wydawał się bardzo profesjonalny i z nastawieniem na pacjentów korzystających z leczniczego dobrodziejstwa konopi indyjskich. Idziemy więc dalej!

Po krótkim spacerze ciasnymi uliczkami Bangkoku przesiąkniętymi lokalną kulturą, Wszędzie unoszą się bardzo pyszne zapachy lokalnej gastronomii. Po testach równie aromatycznego ziółka ślinka cieknie nam praktycznie na każdym rogu. A my poszukując kolejnych sklepików oferujących trawkę trafiliśmy do WEED EXPRESS.

Z WEED EXPRESS szybciutko przeskakujemy do kolejnego klimatycznego, nieco mniejszego i ukrytego, ale syto zaopatrzonego w susz sklepiku.

Szybka kontrola słoiczków i lecimy dalej!

Idąc dalej spotykamy trochę mniejszych sklepików w bazarkowym stylu. Gotowe pakieciki, jointciki i niezbędne akcesoria. Firm i sklepów z branży konopnej wyrastają w Tajlandii jak grzyby po deszczu.

Przyszła pora na sklepik Cloud Nine, który zrobił na nas największe wrażenie. Estetyczne, klimatyczne wnętrze, a towar naprawdę wysokiej jakości. W wielu sklepach tego typu możecie znaleźć genetyki prosto z USA. Wiele tajlandzkich sklepów mocno zainspirowanych jest Kalifornią.

Na koniec jeszcze pożegnalna fotka naszych przyjaciół, dzięki którym możemy podzielić się z wami kolejną już fotorelacją.

Gorące pozdrowienia od naszych przyjaciół Annatar i Karola, których również pozdrawiamy!

Tym skromnym akcentem kończymy dzisiejszą wyprawę. Mamy nadzieję, że wam się podobało i jeszcze zachęci to was do odwiedzin Tajlandii. Zwłaszcza, że jest to kolejny punk na mapie wypraw w klimacie 420 Travel!