awantura marihuana stacja paliw

Awantura na stacji benzynowej. Policja i media znów demonizują marihuanę

Kolejna noc, kolejna stacja paliw i kolejny policyjny komunikat, który próbuje połączyć agresywne zachowanie z marihuaną. Tym razem w Kamiennej Górze, gdzie 34-letni mężczyzna miał wtargnąć na stację paliw i zdemolować drzwi toalety. Według relacji funkcjonariuszy, kluczowym elementem wyjaśniającym jego zachowanie była marihuana znaleziona w samochodzie oraz pozytywny wynik testu na THC. Problem w tym,…

Bank wypowiedział umowę restauracji opierającej swoje menu na konopiach

Wspominaliśmy nie raz o Przemysławie Zawadzkim, który stawia czoła bezdusznemu aparatowi państwa i jego narkopolityce. Informowaliśmy zarówno o jego brawurowej akcji, mającej na celu wręczenie kwiatów z marihuany pani premier Beacie Szydło, a także kibicowaliśmy przy okazji wiadomości o otwarciu przez niego restauracji opierającej swoje menu na daniach z konopi. Jak można się było spodziewać,…