dezyderat depenalizacja tusk

Drugi dezyderat ws. depenalizacji marihuany został skierowany do premiera

Na biurko premiera trafił drugi dezyderat w sprawie depenalizacji marihuany. Tym razem stawka jest symboliczna, ale wymowna: legalne posiadanie do trzech gramów suszu. Dokument został uchwalony 20 listopada 2025 roku przez sejmową Komisję do Spraw Petycji i zobowiązuje Prezesa Rady Ministrów do przeprowadzenia „kompleksowej i systemowej analizy” postulatu zmiany prawa. To już kolejna próba przełamania…

W Warszawie i okolicach w jeden weekend schodzi 1,5 tony marihuany

W internetach pojawił się nowy raport, który sporo mówi o naszej, Polaków sekretnej marihuanowej pasji. I pokazuje też bezbrzeżną hipokryzję państwa… Fakt, że marihuana stała się stałym elementem życia sporej części Polaków, to żadna tajemnica. To widać, słychać i czuć. Zwłaszcza to ostatnie. Ale zamiłowanie naszych rodaków do zielonego dymku nie jest wyłącznie wrażeniem sensorycznym,…