Marihuana w w kadzielnicy na koscielnym nabozenstwie

Marihuana w kadzielnicy na kościelnym nabożeństwie

Marihuana w kadzielnicy na kościelnym nabożeństwie. Dwóch ministrantów wpadło na pomysł uszczęśliwienia wszystkich wiernych, którzy byli obecni podczas mszy. Sytuacja miała miejsce z początkiem roku, ale nie było o niej dość głośno. Podczas styczniowego nabożeństwa w Santiago de Compostela w Hiszpani, podczas którego wierni chcieli uczcić Objawienie Pańskie, dwoje ministrantów podrzuciło do kościelnej kadzielnicy marihuanę.…