-
Reklama na 420 Polska

Sdognesia x Arne(Purple) x CDG to świetna odmiana którą bardzo miło wspominam. Rosła niemal samopas, co jakiś czas została podlana i podsypana nawozami w granulacie. Kilka razy niemal zabiła ją susza( straciła dobre 50% liści) jednak odbijała jak feniks z popiołów.

Po wysadzeniu na spota zagłuszyły ją chwasty rosnące w koło i poturbowało ją jakieś zwierzę, jednak nic sobie z tego nie zrobiła. Ostatecznie osiągnęła wysokość około 1.9m dając około 100-120g suszu co jak na tak zaniedbaną roślinę uważam za całkiem dobry wynik. Suszu wyjątkowo wysokiej jakości, aromatycznych, zbitych topków pokrytych piękną warstwą lepkich trichomów i wybarwionych na tak głęboki odcień fioletu iż susz stał się niemal czarny. Bardzo odporna odmiana, świetny wybór na outdoor.

Odmiana: Sdognesia x Arne(Purple) x Conglese Double Gold

Reklama na 420 Polska

Breeder: WARR Seeds

Typ uprawy: outdoor

Czas uprawy: Pestki poszły do wody około 15 maja, zbiory przypadły w pierwszej połowie października.

Czas zbioru: Pierwsza połowa października

Treningi: brak

Użyte nawozy i podłoże: Ziemia bardzo słaba spotowa + trochę kompostu. Bardzo jałowa i zbyt przepuszczalna. Nawozy – Weg – Azofoska, Flo – Polifoska 8.

Odporność na pleśń: Bardzo wysoka, brak jakichkolwiek ognisk pleśni.

Struktura kwiatu: Bardzo zbita jak na outdoor, dobry stosunek kwiatów do liści – łatwa w trymowaniu.

Zapach: Podczas wzrostu bardzo przypominał zapach OG Kusha. Zapach suszu charakterystyczny, rzadko spotykany i jednocześnie ciężki do zdefiniowania. Słodko-owocowy, przypominał zapach brzoskwiniowej nestea. Bardzo przyjemny dla nosa 🙂

Smak: Bardzo intensywny, taki sam jak zapach. Długo utrzymuje się na języku, bardzo smaczna odmiana.

Moc: Początkujących dosłownie kładzie na łopatki. 8/10 bo jednak paliłem mocniejsze.

Ogólna ocena: 9/10 w skali OUTDOOR

-

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska