red no2 olejek apteka
Red No. 2 w formie olejku już dostępy

Dobre wieści dla pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z tradycyjnych form, takich jak palenie czy waporyzacja konopi. W polskich aptekach pojawiły się olejki Red No. 2, które stosuje się w formie doustnej w postaci kropelek, podobnie jak olejki CBD.

Informacje na ten temat pojawiły się już prawie tydzień temu na instagramowym profilu Konopnego Farmaceuty. Opublikował on zdjęcie przedstawiające olejki otrzymane z Red No. 2 (Lemon Skunk) firmy Spectrum Therapeutics, które wytwarzane są przez niego w jednej z katowickich aptek.

Olejki to bardzo dobra alternatywa dla osób, które kannabinoidy mogą lub powinny przyjmować w sposób pomijający ich inhalację do płuc. Wielu pacjentów oczekiwało również takiej formy medycznej marihuany z racji wygodnego sposobu aplikacji.

Pacjent, który posiada poprawnie wypisaną receptę może zgłosić się z nią do aptek Premium Lek w Katowicach, która wyposażona jest w niezbędny, laboratoryjny sprzęt do ekstrakcji. Minimalna ilość suszu potrzebna do ekstrakcji to minimum 10 gramów.

Farmaceuta zdradził również, że do końca tego roku wszystkie apteki sieci Premium Lek będą w posiadaniu niezbędnego sprzętu, który umożliwi lokalną ekstrakcję i produkcję olejku pozyskanego z suszu marki Spectrum Therapeutics.

Komentarze

Komentarze