mata onz legalizacja

Mata udał się na posiedzenie ONZ, aby walczyć o legalizację marihuany

Mata, znany polski artysta i założyciel fundacji 420, kilka dni temu wziął udział w posiedzeniu Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), aby poruszyć kwestię legalizacji marihuany na całym świecie. Jak pewnie pamiętacie, Mata założył fundację 420, o której pisaliśmy tutaj. Głównym celem fundacji podczas uczestniczenia w tym wydarzeniu było zapoznanie się z praktykami światowych organizacji walczących depenalizacji…