marihuana w toalecie

Chełm: 200 gramów marihuany w toalecie

Jak donosi jeden z serwisów informacyjnych, 23-letni mieszkaniec Chełma podczas interwencji policji próbował spuścić w swojej toalecie 200 gramów marihuany. Policjanci złożyli wizytę 23-latkowi z powodu zgłoszenia o pobiciu 31-letniego mieszkańca Chełma. Z relacji poszkodowanego wynikało, że został on pobity przez dwóch mężczyzn. Policjanci przypuszczali, że poszukiwani mogą mieć związek z miejscową grupą pseudokibiców i…

dekryminalizacja

Kongres Stanów Zjednoczonych zdekryminalizował marihuanę na poziomie federalnym

W zeszły piątek, głosowanie amerykańskiego kongresu zadecydowało za dekryminalizacją marihuany na  poziomie federalnym. Oczywiście, żeby nowe prawo weszło w życie, ustawę musi poprzeć Senat. Obecny stan rzeczy nie napawa optymizmem, gdyż większość w senacie mają konserwatywni Republikanie, którzy raczej nie opowiedzą się za tym rozwiązaniem. Światełko w tunelu nosi nazwę „styczeń”, to właśnie wtedy skład…