Praca marzeń dla każdego palacza! AHLOT – „A Higher Level of Thought” – Kanadyjska firma chce płacić $50/h za testowanie ich próbek marihuany.

Baner Reklamowy

Kanadyjska marka AHLOT chce zatrudnić w niepełnym wymiarze godzin pięciu Kanadyjczyków, koneserów fajkowego ziela w celu testowania próbek marihuany pochodzący z ich plantacji. Testerzy mieliby wspólnie testować zioło poprzez waporyzację. Za każdą godzinę ich pracy, firma oferuje 50$ zapłaty.

Dodatkowo wynagrodzenie obejmuje konto, na którym każdy tester posiada 200$ na wydatki związane z testami! Taka godzinowa stawka na pewno bardzo zadowoliłaby nie jednego Polskiego konsumenta, zwłaszcza, że taka robota to czysta przyjemność. Praca wymaga od kandydatów dyspozycji do 12 godzin miesięcznie lub 1-3 godzin tygodniowo.

Marki AHLOT nie należy mylić z kanadyjskimi producentami konopi, takimi jak Canopy Growth lub Aphria, które ostatnimi czasy zainwestowały w prężnie rozwijający się biznes konopny w naszym kraju. Kanadyjska marka marihuany tworzy zestawy próbek, które zawierają wiele różnych szczepów konopi, które wzajemnie się uzupełniają.

Według Huffington Post, firma stara się „wypożyczyć” Komitet ds. Konopi Indyjskich (CCC), która przeprowadzić ma rekrutację pracowników 17 Października. Praca dla wybranych koneserów rozpocznie się dokładnie miesiąc później, 17 Listopada. Stanowisko jest otwarte dla wszystkich Kanadyjczyków. Istnieje możliwość pracy na odgległość, więc nie jest istotne, w której części tego kraju zamieszkujesz.

Oprócz testowania różnych rodzajów konopi indyjskich, wybrani testerzy będą musieli wstawiać posty w mediach społecznościowych i pojawiać się na imprezach firmowych, wraz z innymi zobowiązaniami zawartymi w opisie stanowiska. Kanadyjczycy mogą ubiegać się o pracę bezpośrednio na stronie internetowej AHLOT, wypełniając krótki wniosek i ankietę na temat osobowości wnioskodawcy oraz samej wiedzy na temat konopi indyjskich.

Poszukiwanie „zawodowych palaczy” do pracy, która polega właśnie na konsumpcji marihuany jest wyjątkową rzadkością. Jednak w szybko zmieniającej się erze legalizacji konopi indyjskich, w Kanadzie pojawiła się taka właśnie szansa. Mimo, że miejsca praca w tym przemyśle wydają się być nieco naciągane, to popyt jest realny. Firma Deloitte LLP zajmująca się prowadzeniem analiz rynkowych prognozowała, że legalny przemysł marihuany w Kanadzie może osiągnąć wartość 22,6 miliarda dolarów, co oznacza, że pracownicy testujący produkty będą tam potrzebni na pewno.